Збірна Кіровоградщини посіла друге місце у чемпіонаті України з велоспорту

24.04.2024 10:16

Збірна Кіровоградщини посіла друге місце у чемпіонаті України з велоспорту. Про це повідомляється на сторінці НОК у Кіровоградській області у Фейсбук.

Так, турнір пройшов з 18 до 21 квітня у Білій Церкві. До збірної увійшли спортсмени з с. Іванівки, вихованці ДЮСШ “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий та Матвій Герасімов, яких тренує Віктор Тарасенко.

Станіслав Басистий посів 1, 2 та 5 місця на етапах в індивідуальній гонці на 10 км серед старших юнаків та за підсумками трьох етапів став срібним призером чемпіонату України.

У четвертий день змагань відбувся І тур гонки критеріум. За результатами, Станіслав Басистий став абсолютним переможцем у своїй віковій категорії. Матвій Герасімов зайняв почесне 7 місце.

Також у складі збірної нашої області вдало виступили вихованці КДЮСШ № 1 Кропивницької міської ради. За результатами всіх етапів Євген Калініченко серед молодших юнаків став срібним призером, серед молодших дівчат Марія Котова посіла 4 місце, серед юнаків Микола Кушнір - 5 місце.

В командному заліку в багатоденній гонці серед молодших юнаків Євген Калініченко - 1 місце, серед молодших дівчат Марія Котова -1 місце, серед юнаків Микола Кушнір, Єгор Чиричанський - 2 місце. В гонці критеріум Євген Калініченко виборов срібну медаль.